KONTAKT

Petter Egidius

Markedssjef

Salg

petter@colia.no

905 51 011

66 98 77 60

Tone Solberg

Økonomi

tone@colia.no

414 51 647

66 98 77 66

 

Arild Pedersen

Deler/teknisk support

arild@colia.no

995 80 848

66 98 77 65

 

Colia AS

+47 66 98 77 77

Ringeriksveien 16

3414 Lierstranda

 

Johan Lundahl

Daglig leder

Salg

johan@colia.no

915 40749

66 98 77 70

 

Rune Johansen

Teknisk sjef

Teknisk support/reservedeler

rune@colia.no

482 57 382

66 98 77 80

 

Memo Bratic

Lager/logistikk

memo@colia.no

940 00 902

66 98 77 63

Trykk på knappen for å åpne reklamasjonsrapporten. Last den ned og fyll ut enten i Acrobat Reader eller manuelt.

Send den til oss på post@colia.no

Garantier

Reparasjonsarbeider i garantitiden skal i hvert

enkelt tilfelle avtales med Colia AS. Dersom dette ikke gjøres dekkes ikke utført arbeid. Garantiarbeider dekkes med timepris 650,- eks. mva. per time og inntil 50 km kjørelengde etter statens satser.

I de tilfellene hvor Colia AS ikke leverer reservedel til garantiarbeidet kan delen belastes med nettopris + 15 %.